Venny Soldan-Brofeldt oljemålning

512844

VENNY SOLDAN-BROFELDT (1863-1945): Sommarlandskap med fiskande gossar, signerad, olja på pannå, ca 39x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3741238
3741237
960
3741236
3738725
640
3738645
420

Slutpris EUR:
11 013 SEK, 1 074 USD
Utropspris EUR: