Olavi Laine oljemålning

512842

OLAVI LAINE (1922-1983): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 81x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Olavi Laine oljemålning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
3747609
380
3746204
360
3746118
340
3739469
320
3739006
260

Slutpris EUR:
380
3 766 SEK, 451 USD
Utropspris EUR:
600