Jan Wiberg oljemålning

512839

JAN WIBERG (född 1944): Kustbild, monogramsignerad JW, olja på duk, ca 30x37 cm

Fack 2

Jan Wiberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3747959
3747955

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.