Jan Wiberg oljemålning

512838

JAN WIBERG (född 1944): Båt i hamn, signerad JW, olja på duk, ca 41x46 cm

Fack 26

Jan Wiberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3747210
1 300
3746827
3746171
3739001

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.