Brosch Art deco

512836

BROSCH, vitmetall, fasettslipat glas, orangeröd dekordel av konstmassa, 1930/40-tal, art deco, stämplad Made in France, höjd ca 4,5 cm, etui ej i original medföljer

Guld/Smycken, Fashion

Brosch Art deco

Budhistorik (1 bud)

3739119
2018-01-04 23:37:55

2018-01-11 kl 11:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.