Stol 1800-talets slut

512835

STOL, 1800-talets slut, björk, sits i rotting, brännmärkt monogram under hertigkrona, höjd ca 86, sitthöjd 45 cm

Rotting med smärre skador

Möbler, Stolar

Rum 11

Stol 1800-talets slut

Budhistorik (2 bud)

3747476
3747309

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.