Roland Svensson färglitografi

512830

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Segelbåtar, signerad roland S, 83/350, färglitografi, ca 39x53 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (24 bud)
3747729
3739151
1 900
3747725
1 900
3739151
1 800
3747721
1 700

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.