Soffbord

512828

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 60, 123x73 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Soffbord

Budhistorik

2018-01-11 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.