Glasservisdelar

512820

GLASSERVIS, 29 dlr, bestående av: 6 champagneglas, 13 vinglas (höjd 12,5 cm), 2 starkvin, 7 dricksglas, 1 likörglas, 5 udda starkvinsglas

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Servisglas

Glasservisdelar

Budhistorik (2 bud)

3745828
3737790

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.