Skål Kina Apple Green

512816

SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, "Apple Green", diameter ca 27 cm, höjd ca 9 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Skål Kina Apple Green

Budhistorik (13 bud)
3745978
950
3745971
900
3739664
850
3745924
3739664
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.