Fahr-el-Nissa Zeid färglitograf

512815

FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

Ändringar/tillägg
,

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
3747781
550
3747785
550
3747781
500
3747726
450
3746907

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.