Sideboard

512811

SIDEBOARD, ek, 1900-talets andra hälft, glasade dörrar, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 120x37 cm

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Sideboard

Budhistorik (11 bud)
3746022
900
3739138
850
3745400
3739138
750
3745399
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.