Stolar Karl Johanstil

512808

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, Karl Johan stil, mahogny, sitthöjd ca 46 cm

Fläckig klädsel, smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar Karl Johanstil

Budhistorik (8 bud)
3745413
650
3745246
600
3745246
550
3745200
500
3738918
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.