Fotogenlampa tidigt 1900-tal

512806

FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets första hälft, mässing och glas, totalhöjd ca 73,5 cm

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Fotogenlampa tidigt 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
3747446
550
3747444
500
3747404
450
3745368
3742407

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.