Stolar Frankrike

512801

STOLAR, 2 st, Frankrike, 1900-talets första hälft, Shaker-typ, provinciell tillverkning, bok och flätad snörsits, höjd 85 resp 87 cm, sitthöjd ca 41-42 cm:

Fläckar, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar Frankrike

Budhistorik (1 bud)

3744157
2018-01-08 22:30:41

2018-01-14 kl 13:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.