Thonet

512800

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 rottingsits med mindre skador undertill, bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Thonet

Budhistorik (36 bud)
3752829
10 500
3753045
10 000
3752829
9 800
3753043
9 600
3752829
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.