Thonet stolar 1 par

512799

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 med lagning, bruksslitage

Möbler, Stolar, Diverse

Rum 8

Thonet stolar 1 par

Budhistorik (26 bud)
3752834
5 800
3753986
5 600
3752834
5 400
3753981
5 200
3752834
5 000

Slutpris SEK:
5 800
527 EUR, 566 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.