Bellmanstolar

512796

BELLMANSTOLAR 1 par,1800-tal, bemålade kannelerade ben, en senare stol av bellman modell medföljer

slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Bellmanstolar

Budhistorik (17 bud)
3746559
3745990
3746553
3745990
950
3746550
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.