Lena Broström akvarell

512792

LENA BROSTRÖM (samtida): Gamla Stan, Stockholm, signerad Lena Broström, akvarell, ca

Fack 4

Lena Broström akvarell

Budhistorik (3 bud)

3746614
3746472
3744209

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.