Oidentifierad konstnär olja på duk

512790

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ångskepp i nöd, monogramsignerad och daterad 1901, olja på duk, ca 43x65 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Budhistorik (23 bud)
3744970
1 700
3738989
1 600
3738608
3738988
1 400
3738608
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.