Peter Dahl färglitografi

512787

PETER DAHL (född 1934): Salongsinteriör, signerad Peter Dahl, provtryck (PT), färglitografi, ca 60x43 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3746361
450
3746048
3744155
3738916

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.