Takarmatur mässing

512784

TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, 16 ljuspunkter, dekor i fom av tulpaner, höjd ca 75 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 2

Takarmatur mässing

Budhistorik (4 bud)

3746494
3744328
3737460
3736987

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.