Salongsgrupp jugend

512781

SALONGSGRUPP, 7 dlr, jugend, magognyfanér, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, sitthöjd 42, soffans längd 156 cm

Slitage, stötmärken, fläckar, mindre skador

Möbler, Soffgrupper

Rum 7

Salongsgrupp jugend

Budhistorik (5 bud)
3746206
1 700
3742778
1 600
3742778
3738923
3738922

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.