Vägglampetter 1950-tal

512778

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1950-tal, mässing, kupor i frostat glas, svart väggfäste, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, en kupa med mindre spricka

Ändringar/tillägg
Är ej Hans Agne Jakobsson

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 10

Vägglampetter 1950-tal

Budhistorik (21 bud)
3740668
2 600
3742548
2 400
3740668
3742547
3740668
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.