Alf Olsson oljemålning

512777

ALF OLSSON (född 1925), Peoner, Mexico, signerad ALF 60, olja på duk, ca 49 x 64 cm

Rum 6

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3748246
3747799
3747790
750
3747756
700
3747592
650

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.