Bruno Mathsson karmstolar 6 st modell Mia

512774

BRUNO MATHSSON, "Mia", karmstolar, 6 st, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Budhistorik (3 bud)

3746338
3746276
600
3740649

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.