Vytautas Kasiulis färglitografi

512770

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen/Frankrike, 1918-1985), harlekin på häst, signerad Kasiulis, numrerad 38/50, färglitografi, ca 45,5x60,5 cm

Något gulnat blad

Fack 5

Budhistorik (31 bud)
3746724
3746722
2 800
3746648
2 600
3744667
2 400
3745349

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.