Reflecto-Lux taklampor 1 par

512769

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Reflecto-Lux taklampor 1 par

Budhistorik (31 bud)
3755939
3 400
3755938
3 200
3755926
3755937
2 800
3755926
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.