Reflecto-Lux taklampor 1 par

512768

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Reflecto-Lux taklampor 1 par

Budhistorik (27 bud)
3746571
3 600
3746791
3 400
3746571
3 200
3746745
3746571
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.