Albert Theodor Gellerstedt akvarell

512767

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Alplandskap, monogramsignerad A.T.G, daterad 1859, akvarell, 24,5x19,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 14

Budhistorik (14 bud)
3744555
3745409
3744555
1 300
3742748
3742748

Slutpris SEK:
136 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.