Sven Lidberg litografi

512766

SVEN LIDBERG (född 1944): Sommarmotiv från Trosa, signerad Sven Lidberg, färglitografi, ca 45x54 cm

Fack 21

Sven Lidberg litografi
Budhistorik (20 bud)
3745799
1 900
3745885
1 800
3745799
1 700
3745794
1 600
3745797
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.