Josef Wenzel Süss

512763

JOSEF WENZEL SÜSS (1857-1937): tillskriven, Teologiska diskussioner, signerad J Süss, olja på duk, ca 26x31 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Josef Wenzel Süss

Budhistorik (11 bud)
3745816
3745808
750
3745767
700
3743254
650
3737259
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.