Matservis Bing & Gröndahl Elegance

512755

MAT & KAFFESERVIS, 31 dlr., "Elegance", Bing & Gröndahl, 1900-tal, dekor med sjöhästar, bestående av: 5 mattallrikar, 2 djupa tallrikar, 5 assietter, 14 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, såsskål, sockerskål, gräddkanna

En tallrik med nagg

Keramik/Porslin

Monter 14

Budhistorik (9 bud)
3746110
700
3746108
650
3745939
600
3745673
550
3739345
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.