Byrå med stenskiva

512753

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, intarsiadekor i ett flertal träslag, stenskivan konturerad, skåp del på sidorna, höjd ca 79, 121x50 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel och citesintyg l finns att hämta i utlämningen
nr 52776-17

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå med stenskiva

Budhistorik (5 bud)
3748056
3 200
3739961
3738698
3738694
3738583

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.