Gunnar Zilo oljemålning

512752

GUNNAR ZILO (1885-1958): "Kvinna med krukor", signerad Zilo -47, olja på pannå, ca 45x65 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunnar Zilo oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3756610
1 400
3756625
1 400
3756610
1 300
3756596
3755293

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.