Taburetter 1800-tal Nyrokoko

512745

TABURETTER, 1 par, fanerade i pyramidmahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 40, 48x48 cm

Märken, repor, en med invändig mindre skada på sargen, fanersläpp

Möbler, Stolar

Rum 5

Taburetter 1800-tal Nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
3745914
900
3745920
850
3745914
3745919
750
3745914
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.