Ram 1800-talets slut

512741

RAM, 1800-talets slut, pastellage dekor, ca 97x75,5 resp innermått 67x45 cm

Slitage, pastellage skador

Diverse

Tavelvagn 2

Ram 1800-talets slut

Budhistorik (17 bud)
3746776
1 400
3746172
1 300
3746773
3746172
3746772

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.