Bordsur Japy Frères 1800-tal

512740

BORDSUR, patinerad zink, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, Frankrike, Japy Frères, dekor av putti samt akantus, höjd ca 43 cm, nyckel samt pendel medföljer

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel samt pendel finns att avhämta i utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Bordsur Japy Frères 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
3745780
4 400
3745931
4 200
3745780
3 800
3745929
3 600
3745780

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.