Kurt Netzler akvarell

512739

KURT NETZLER, vigselprocession,signerad och daterad K. Netzler 92, akvarell, 52,5x71,5 cm

Fack 15

Kurt Netzler akvarell

Budhistorik (12 bud)
3746460
750
3746459
700
3746457
650
3746454
600
3746456
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.