Bruno Mathsson stolar Mimat

512737

BRUNO MATHSSON, "Mimat", stolar, 4 st., massiv björk, flätad sits i naturfärgat kärnläder, Mathsson International, brännstämplade, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, patina

Möbler, Stolar, Diverse

Hylla 8

Bruno Mathsson stolar Mimat

Budhistorik (31 bud)
3749741
10 500
3749737
10 000
3749737
9 800
3749735
9 600
3749735
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.