Mari Henri Mackenzie oljemålning

512734

MARI HENRI MACKENZIE (1878-1961): tillskriven, motiv med häst, olja på pannå, ca 19x24 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

3741663
3739338
500
3737011

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.