Paul Fischer, Kyrka i solsken

512733

PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Kyrka i solsken, signerad Paul Fischer, olja på duk, 39,5x55,5 cm

PROVENIENS: Sotheby's, New York, 24 november 1987, katalognr 293

Rum 6

Paul Fischer, Kyrka i solsken

Budhistorik (8 bud)
3746479
8 000
3746323
6 600
3746320
6 400
3740921
6 200
3740224
5 200

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.