Skåp ek barockstil

512732

SKÅP, ek, 1900-talets första hälft, barockstil, fällbar front med bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av ätten Grills vapen, höjd ca 58, 105x50 cm, nyckel medföljer

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp ek barockstil

Budhistorik (16 bud)
3746723
1 300
3746721
3746716
3746720
3746716

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.