Affisch Ystad 1930-tal

512727

FRITIDEN UTSTÄLLNING YSTAD 19 juni-23 aug. 1936, affisch, Wilhelm Beckman Propaganda, J. Olséns Litografiska Anstalt, Stockholm, ca 100x62 cm

Oramad, smärre kantskador

Konst, Grafik, Diverse, Samlarobjekt

Baltzarsgatan 6, Malmö

Affisch Ystad 1930-tal

Budhistorik (52 bud)
3756209
11 500
3756196
11 000
3756181
10 500
3756187
10 500
3756181
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.