Affisch 1930-tal

512726

YSTAD FRITIDSSTADEN, affisch, Hans Ripa, Skånska Lito AB, Malmö 1936, ca 99x60 cm

Smärre kantskador och fläckar

Konst, Grafik, Diverse, Samlarobjekt

Baltzarsgatan 6, Malmö

Affisch 1930-tal

Budhistorik (17 bud)
3756463
3756677
1 900
3756463
1 700
3756235
1 600
3744494

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.