Byrå Svenska Möbelfabriken

512725

BYRÅ, fanerad i alrot samt björk, 1900-talets första hälft, Svenska Möbelfabriken, 2 lådor, beslag i mässing, benställning med svärtade klot, höjd ca 73, 75x44 cm, nyckel saknas

Slitage, repor, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå Svenska Möbelfabriken

Budhistorik (11 bud)
3745419
750
3745459
700
3745419
650
3739962
600
3745417
600

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.