Rakel Callander

512724

RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm

Slitage, fläckar, fransa bortfall

Mattor/Textilier, Design

Matthylla 3

Rakel Callander

Budhistorik (5 bud)
3745877
3740383
3738677
3738653
3737956

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.