Skåp valnöt 1800-tal

512723

SKÅP, fanerat i valnöt samt valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, spegeldörr med bakomliggande hyllinredning, tre lådor, skuren dekor, kannelering, beslag i mässing, höjd ca 158, 81x51 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp valnöt 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3746792
3746729
3746728
1 900
3746642
1 800
3746639
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.