Reklamaffisch SJ 1930-tal

512722

TILL STOCKHOLM MED SVERIGES STATSBANOR, affisch, SJ-Rekl, Pbr nr 219c, Statens Reproduktionsanstalt 1939, ca 100x62 cm

Kantskador

Konst, Grafik, Stockholmiana, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Reklamaffisch SJ 1930-tal

Budhistorik (5 bud)
3754416
700
3753740
650
3754404
600
3753740
3744937

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.