Clipper flipperspel 1950-tal

512721

CLIPPER, flipperspel, omkring 1900-talets mitt,TH. Bergmann & Co Hamburg - Altona, Tyskland, massiv bok och teakfaner, folierat glas, nyckel medföljer, totalhöjd 150, bredd 60, djup 107 cm

Slitage, korrosion, 1 benskruv (fransk) saknas, ej funktionstestat; Auktionsverket garanterar ej funktionen

Diverse, Nautica/Technica

Rum 5

Clipper flipperspel 1950-tal

Budhistorik (17 bud)
3746367
3 400
3746353
3 200
3739107
3746352
3739107
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.